PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849059}

Uciekaj, kochanie

Run Sweetheart Run
4,5 916
ocen
4,5 10 1 916
Uciekaj, kochanie
powrót do forum filmu Uciekaj, kochanie

Pytanie

ocenił(a) film na 6

Czemu ten demon bał się psów?

ocenił(a) film na 6
Metafloxi

a to byl demon? myslalem ze wampir, tak sie konczy ogladanie robiac cos innego

Seba24

No nie do końca wampir chyba

ocenił(a) film na 6
Seba24

Seba24 To czemu główna bohaterka gdy rozmawia z Pierwszą Damą nazywa go demonem?, Poza tym pierwsze słyszę, że wampiry boją się psów, oglądaj nie tylko po to żeby oglądnąć od deski do deski ale też coś pomyśl o tym co się w tym filmie dzieje

Metafloxi

To anioł

ocenił(a) film na 6
Metafloxi

przeciez napisalem ze ogladalem robiac cos innego, czytaj ze zrozumieniem..

ocenił(a) film na 6
Seba24

Sorry, to jest tak napisane iż zrozumiałem, że mi to zarzucasz, że ja robiłem coś innego..

ocenił(a) film na 6
Metafloxi

to był wampir ale nie każdy wampir musi być taki sam , zresztą moment gdy go przypalają słońcem ewidentnie to wskazuje plus jeszcze mowa o jej krwi

Metafloxi

Obstawiam, że chodzi po prostu o to, że psy wyczuwają dobrych ludzi, a więc Ethan jako upadły anioł (tak, w filmie jasno powiedziano, że to upadły anioł, który zamienił się w demona,a nie jakiś wampir) jest przez nie odbierany jako zagrożenie stąd agresja, szczekanie i odstraszenie go od Cherie.

ocenił(a) film na 6
Paz_Vega

No tak, ale dlaczego on się bał psów a nie dlaczego psy jego nie lubiły.

Guru_Wyrocznia

Może właśnie z tego powodu? Bo widzą jego prawdziwe ja i nie zachowują się przy nim normalnie tylko własnie atakują/bronią,a to jest uciążliwe? Wydaje mi się, że w filmie nie padło żadne wyjaśnienie.

ocenił(a) film na 6
Guru_Wyrocznia

Z tego samego powodu, dla ktorego Imhotep w Mumii bal się kotów, Zielona Latarnia boi się żółtego koloru, Joshua z Przyjaciół bal się drobiu, a Rachel ryb: bo tak :)

ocenił(a) film na 3
Guru_Wyrocznia

dlatego że w tym dennym filmie nic nie kleiło się kupy, mamy więc wampira bez kłów który boi się słonca i psów, ale tak naprawde jest upadłym aniołem, a więc demonem, w którego raz sie przemienia ale oczywiście nie jest to pokazane, bo zabrakło kasy na efekty (nawet praktyczne).

do tego ekipa lasek karateczek cwiczacych pod opieka innego aniola xd

takie glupotki mialyby racje bytu gdyby je ukazac w krzywym zwierciadle, dac praktyczne efekty przemiany, dorzucic czarny humor, zrobic jednym slowem jatke klasy b/c z przymruzeniem oka, a nie silic sie na "poważny" ton ginacy w absurdach fabuły

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones