PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636900}

Marvel - jedno ujęcie: Ciekawa rzecz spotkała nas przy młocie Thora

Marvel One-Shot: A Funny Thing Happened on the Way to Thor's Hammer
6,8 3 229
ocen
6,8 10 1 3229

Marvel jedno ujęcie: Ciekawa rzecz spotkała nas przy młocie Thora
powrót do forum filmu Marvel - jedno ujęcie: Ciekawa rzecz spotkała nas przy młocie Thora

i bardzo fajnie. 4. minuty i wszystko jasne. Mini rozróba, zrobiony porządek i po temacie. Warto obejrzeć tę króciznę.

ocenił(a) film na 7
dzyniu88

skoro fajnie to czemu 4? fajnie to znaczy, ze byl dobry, a wedlug punktacji filmwebu 7 to znaczy dobry.

ocenił(a) film na 4
keteek

4 to dobry według mojej punktacji 1-5.

ocenił(a) film na 7
dzyniu88

tak, tylko ze tutaj jest punktacja 1-10 a jezeli ty wolisz 1-5 to powinienes pomnozyc ocene razy 2. wystawiajac oceny w ten sposob zanizasz wszystkim filmom, ktore obejrzales niesprawiedliwie oceny.

ocenił(a) film na 4
keteek

Kto ma ochotę niech sobie tak mnoży moje oceny, ja trzymam się swojej ustalonej przed laty skali ocen i jej nie będę zmieniał, bo nie widzę takiej potrzeby.

ocenił(a) film na 7
dzyniu88

tak tylko zanizasz srednia ocen filmom ktore uwazasz za bardzo dobre. dajmy na to takiemu Taxi-Teheran wystawiles 5 i wedlug ciebie to bardzo dobry film, a srednia ocena tego filmu wynosi 6,8 wiec ja zanizasz, Brooklyn- oceniasz na 5 srednia to 7 wiec znowu obizasz srednia filmu, ktory ci sie podobal, ktos wchodzac na strone tych filmow nieslusznie ocenia je za slabsze niz sa w rzeczywistosci tylko dlatego, ze ktos stosuje inna punktacje niz ta, ktora obowiazuje w serwisie.

ocenił(a) film na 7
keteek

Masz rację, ale żyjemy niby wolnym kraju dlatego @dzyniu88 ma prawo oceniać filmy jak chce i jak woli, szkoda tylko że przez wybranie sobie skali 1-5 @dzyniu88 zaniża średnią wielu produkcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones