PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103062}
7,1 17 952
oceny
7,1 10 1 17952
7,2 4
oceny krytyków
Jedenasta czternaście
powrót do forum filmu Jedenasta czternaście

8/10

ocenił(a) film na 8

Jak dla mnie rewelacja. Dawno się tak nie uśmiałem na komedii. Na początku ciężko połapać co z czego wynika, ale jak się złapie schemat to wychodzą z tego niezłe jaja. Rewelacyjny numer z fiu*em ;-) Film do którego warto wrócić jeszcze nie jeden raz.

ocenił(a) film na 4
Sprite_87

Co? Jedyny plus tego filmu to uroda Cheri. Film baardzo słaby, w niektórych momentach rzygać mi się chciało. Tragedia.

mudzin007

Domyślam się ,że jesteś małolatem. Uroda Cheri - czyli kręcą cię puste , plastikowe , tępe dziewczyny , zakładam że chodzisz do gimnazjum. Żeby zrozumieć film trzeba wykazać się chociaż odrobiną inteligencji. I co cię w nim obrzydzało ? Widać bardzo mało filmów widziałeś , ale za to pewnie odpowiada twój wiek.

ocenił(a) film na 4
Daragox

Nie mówię, że kręcą mnie takie dziewczyny, ale chciałem znaleźć jakikolwiek plus tego filmu. A było bardzo ciężko. Może po prostu trzeba lubieć tego typu filmy? Nie wiem. Pewnie tak. Chociaż jak dziś bez emocji spojrzę na ten film, to może przesadziłem z oceną. Ale cóż, nie każdemu się to samo podoba. I nie, nie jestem małolatem.

ocenił(a) film na 8
mudzin007

Ja uważam że film jest świetny. Bardzo mile mnie zaskoczył. Uważam też, że masz duży dystans do wpisów na tym portalu i bez względu na to ile masz lat fajnie i dojrzale wybrnąłeś z ataku w Twoim kierunku tylko dlatego ze masz prawo się nie zgadzać ( oczywiście wszyscy z odmiennym zdaniem sa idiotami, kretynami z zerowym iloczynem inteligencji, oglądali pewnie pięć filmów na krzyż a ich matki to tępe stworzenia ). Z góry przepraszam, że pozwoliłam sobie na ocenę ale irytują mnie takie uwagi.

Sprite_87

W pełni się z tobą zgadzam film świetny , bardzo podobny do twórczości Quentina Tarantino. Moja ocena 8/10.

ocenił(a) film na 8
Daragox

Oczywiście, że świetny, tylko są ludzie którzy chcą tak wyszukanego humoru że będą pierdzieć ze śmiechu lawendą...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones